Jesteśmy firmą consultingową i wspieramy naszych klientów od 2002 roku. Pracujemy w trybie projektowo-szkoleniowym.
Realizujemy projekty i programy związane z poprawą wewnętrznej sytuacji w organizacjach.

Realizujemy projekty w obszarze:
Punktem wyjścia do realizacji projektów indywidualnych jest dla nas potrzeba lub problem Klienta. Metodologię działania dostosowujemy za każdym razem do specyfiki przedsięwzięcia. Oferujemy pełną strukturę procesu projektowego (udział seniora konsultanta, koordynatora, konsultantów). Dokonujemy bieżącego przeglądu i oceny etapów projektu (kick off, wskaźniki i cele).
 Prowadzimy audyty zewnętrzne: procesu, systemowe, certyfikacyjne, optymalizacyjne w zakresu Lean Management, ISO 9001, ISO 14001, ISO 17025, ISO 18001 OHSAS, HACCP, ISO 27001, ISO/TS 16949. Jako jedyni w Polsce oferujemy zintegrowaną grupę programów optymalizacyjnych, specjalizując się w metodzie 5S, TPM oraz SMED.

Wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci prowadzą najwyższej jakości szkolenia otwarte, zamknięte oraz studia podyplomowe z tematyki:
Potrzeby naszych klientów budzą w nas inicjatywę do tworzenia innowacyjnych i praktycznych rozwiązań. Kolejne lata doświadczeń pozwalają poznać specyfikę różnych branż i lepiej dopasować rozwiązania.

Pozostałe programy optymalizacyjne:

TPM Champion

TPM Champion to roczny projekt ukierunkowany na skuteczne i dopasowane do organizacji wdrożenie i doskonalenie TPM. Program skierowany jest do firm, którym zależy na maksymalizacji dostępności krytycznych urządzeń oraz eliminacji awarii, braków i wypadków przy pracy.

Total Productive Maintenance jest kolejnym po metodzie 5S narzędziem szczupłego zarządzania, które warto rozwijać w ramach podejścia Lean Manufacturing. Sprawdzi się przede wszystkim w zakładach produkcyjnych.
 

SMED Challenger

SMED Challenger to półtoraroczny projekt, podczas którego wdrażane jest systemowe podejście do SMED, gwarantujące trwałą zmianę w czasie przezbrojeń.

Najważniejszym celem SMED jest pokazanie pracownikom, że „da się” znacząco skrócić czas przezbrojeń i uczynić go przewidywalnym. A skoro „da się”, to czemu tego nie zrobić w całej firmie?

 
LIGA MISTRZÓW LEAN

Jest to oparty na audicie program oceny systemu operacyjnego funkcjonującego w organizacji Uczestnika.
Program Liga Mistrzów LEAN pozwala na ocenę stanu aktualnego oraz doskonalenie systemu operacyjnego organizacji.