5S LUQAM CUP

5S LUQAM Cup

W sobotę 25 marca 2017 r. w hali sportowej Com Com Zone  w Krakowie odbył się kolejny już turniej piłki nożnej 5S LUQAM Cup.
W rozgrywkach uczestniczyło 9 drużyn zrzeszających łącznie 85 zawodników, co przełożyło się na wspaniałą rywalizację na boisku i wsparcie kibiców na trybunach.

Z zaproszenia do udziału w turnieju skorzystały:

Mecze były rozgrywane równocześnie na dwóch boiskach w 5-osobowych drużynach w systemie „każda z każdą”. Rozgrywki przyniosły wiele emocji i wspaniałych bramek, a gra zawodników była zacięta i wyrównana.

Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna reprezentująca firmę PPUH AUTOPART Jacek Bąk Sp. z o.o., która w rozgrywkach zaliczyła aż siedem zwycięstw i tylko jedną porażkę. Tuż za nimi sklasyfikowana została drużyna z firmy WIMED Spółka z o.o., a na trzecim miejscu zawodnicy z firmy BOS Automotive Products Poland Sp. z o. o.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały statuetki, a każda drużyna pamiątkowe dyplomy.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w turnieju i gratulujemy wysokiego poziomu gry!


Poprzednie edycje


Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją filmową z ostatniego turnieju 5S LUQAM CUP, opiniami uczestników oraz zdjęciami z poprzednich edycji.       

 

Opinie


„Turniej piłkarski został zorganizowany w sposób profesjonalny, zawody odbywały się w sposób sprawny, a organizator był przygotowany na każdą sytuację, włącznie z opieką medyczną. Można się było tego spodziewać na podstawie wcześniejszych doświadczeń z firmą LUQAM. Panująca miła atmosfera sprzyjała dobrej zabawie, zgodnej z zasadami fair-play. Mimo amatorskiego charakteru, turniej stał na wysokim poziomie sportowym, a wiele rozegranych spotkań obfitowało w widowiskowe akcje i bramki. Było to dla nas ciekawe doświadczenie i zachęcamy do wzięcia udziału inne firmy w kolejnych odsłonach turnieju.”
GZPŚ
 
„Turniej, w którym wzięliśmy udział będzie przez nas bardzo długo mile wspominany, nie tylko ze względu na to, że zajęliśmy w nim wysokie 3 miejsce, lecz głównie z powodu bardzo dobrej organizacji zawodów. Zarówno pod względem piłkarskim jak i organizacyjnym turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Warto podkreślić, że przygotowanie boisk do gry, jak i poziom sędziowski był dobry, nie wspominając o smacznym obiedzie i nowoczesnej hali, w której został rozegrany. Mamy nadzieje, że turnieje tego typu będą częściej organizowane, a z naszej strony mogę zapewnić, że na pewno będziemy w nich brać udział.”
Dalian
 
 
„Turniej odbył się w fajnym miejscu, w miłym towarzystwie i został sprawnie przeprowadzony. Warto zauważyć, że pomimo różnicy poziomów uczestników gra była fair i towarzyszyła jej miła atmosfera.”
BE Aerospace
 
 
„Zorganizowanie rozgrywek uważamy za udane, hala i zaplecze, gdzie odbywały się rozgrywki na duży plus. Super atmosfera, duża rywalizacja drużyn biorących udział i mały niedosyt, jeżeli chodzi o zajęte miejsce - mogło być podium, no ale cóż zabrakło chyba sił. Podsumowując, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa. Chętnie weźmiemy w kolejnej edycji rozgrywek.”
Finnveden
 

Galeria