Trwa rekrutacja na studia podyplomowe!

2017-06-19

Rekrutacja na studia podyplomowe LUQAM trwa do 30 września! Możesz wybierać spośród 10 kierunków w ramach 4 kategorii.
 
Ukierunkowanie na praktykę to myśl przewodnia towarzysząca nam podczas tworzenia innowacyjnych kierunków podyplomowych. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się połączyć kompleksowo przekazywaną wiedzę z prestiżem dyplomu wyższej uczelni. Dokładamy wszlekich starań by oferowane kierunki jak najlepiej odpowiadały zapotrzebowaniu rynkowemu i nigdy nie przestajemy udoskonalać naszej oferty. Dlatego w tym roku możemy pochwalić się kilkoma nowościami:
  • LUQAM rozpoczęło współpracę z Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu,
  • kierunek TPM Champion. Utrzymanie ruchu w praktyce dostępny teraz również w Warszawie,
  • 2 nowe kierunki w naszej ofercie - Zarządzanie produkcją w praktyce oraz Quality MBA

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ KIERUNKÓW

 
NOWE KIERUNKI
Zarządzanie produkcją w praktyce
QMBA - Master of Business Administration
in Quality Management
Celem studiów jest przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu efektywnego zarządzania procesem produkcyjnym (jego sterowaniem i optymalizowaniem). W trakcie zajęć prezentowane są podstawowe zasady oraz nowoczesne narzędzia, metody i mechanizmy zarządzania produkcją. Uzupełnienie programu stanowi trening miękkich umiejętności menadżerskich.

Jedyne studia MBA w tej części Europy skupiające się na obszarze zarządzania jakością (zarówno zarządzania systemowego, jak i zarządzania narzędziami jakości). Quality MBA to studia, które umożliwiają zdobycie wiedzy i kompetencji pozwalających na sprawne zarządzanie działem jakości i projektami optymalizacyjnymi jako sponsor projektu lub Black Belt, a także menadżerskie spojrzenie na funkcjonowanie całej organizacji.

Więcej o kierunku Więcej o kierunku